O PCB

Posláním Prague Convention Bureau je posílit kladné povědomí o hlavním městě Praze jako kongresové a turistické destinaci, zvyšovat příjmy a podporovat ekonomický růst města.

Náš zkušený tým a nejvýznamnější zástupci odvětví vám ochotně nabídnou podporu a radu, jak docílit toho, aby se vaše akce konaná v Praze stala nezapomenutelnou a úspěšnou.

Prague Convention Bureau je nezisková organizace založená v roce 2008, která spolupracuje s Pražskou informační službou - Prague City Tourism, Magistrátem hlavního města Prahy, Českou centrálou cestovního ruchu (CzechTourism) a Asociací hotelů a restaurací České republiky. Cílem organizace je poskytnout vám účinnou pomoc a radu při organizaci vaší akce v Praze.

PRAGUE CONVENTION BUREAU NABÍZÍ TYTO SLUŽBY:

  • Působíme jako prostředník mezi vámi a místními poskytovateli služeb, zprostředkováváme kontakt s nejvýznamnějšími pražskými konferenčními centry a dalšími místy konání akcí, hotely, profesionálními organizátory konferencí (PCO) a společnostmi pro místní management (DMC).
  • Poskytujeme informace a objektivní rady týkající se četných možností, které nabízí město Praha coby kongresová destinace.
  • Jsme připraveni stát se vaším místním partnerem asistujícím při komunikaci s orgány místní správy, médii a dalšími významnými zástupci odvětví.
  • Pomáháme a radíme v oblasti technické podpory při výběru prostor pro vaši akci: informace o veřejných institucích, podrobnosti o pražské infrastruktuře, ubytování a společenských prostorách.
  • Rádi vám zajistíme prohlídky prostor podle vašich požadavků.
  • Pomůžeme vám s vytvořením prezentace nabídky destinace v PowerPointu.
  • Poskytneme vám propagační nástroje a reklamní materiály - od přehledu profesionálních organizátorů konferencí až po brožury o Praze, mapy města, fotografie, videa, atp.

 
"Prague Convention Bureau vám s radostí pomůže s přípravou vaší akce v Praze".

Náš tým ochotně odpoví na všechny vaše dotazy.

Plná verze